Cienījamie pircēji, sākot ar 01.06.2021 produkcijas pasūtīšana e-veikalā turpmāk nebūs iespējama

Mūsu stāsts

ĢIMENES UZŅĒMUMS

„SĀTYS gaļa i dasys” ir ģimenes uzņēmums, kura ideja ir izaugusi no desu gatavošanas savā virtuvē līdz nelielam gaļas pārstrādes uzņēmumam savās mājās – Latgalē.

KOMANDA

Šodien „SĀTYS gaļa i dasys” tā ir jaunu, atbildīgu profesionāļu komanda.
Nepārtraukta uzņēmuma attīstība, izvirzīto mērķu sasniegšana un uzņēmuma vertību saglabāšana ir mūsu komadas ikdienas prioritātes.

ROKU DARBS

Neskatoties uz šodienas plašajām ražošanas automatizācijas iespējam, arī šobrīd „SĀTYS gaļa i dasys” ražošana, tas ir roku darbs, jo, mūsuprāt, tikai tā mēs varam pievienot savam produktam tā svarīgakās sastāvdaļas – pamatīgu gatavošanas rūpīgumu un īstu Latgaliešu mīlestību pret darāmo darbu.

PĀRDOŠANA

Lai labāk izprastu mūsu pircēju vēlmes un vajadzības, mēs īpašu uzmanību pievēršam tam, kā mēs pārdodam savu produkciju. „SĀTYS gaļa i dasys” prioritāte ir tiešā pārdošana, jeb produkcijas nogādašana pircējam pa tiešo no ražotnes.

RAŽOŠANA

Kopš uzņēmuma pirmsākumiem, nemainīgas esam saglabajuši savas ražošanas pamatvērtības – Latvijā iegūta augstvērtīga gaļas izejviela, tradicionāla kūpināšanas metode, produkcija bez pievienotiem gaļas aizvietotājiem.

MISIJA

„SĀTYS gaļa i dasys” misija ir izveidot Latvijas ģimenēm visdraudzīgāko gaļas pārstrādes uzņēmumu ar mūsdienu pircēja dzīvesveidam atbilstošu produkcijas kvalitāti, un gaļas produkcijas iegādes iespējām.

„SĀTYS GAĻA I DASYS” – ORIĢINĀLI PAR GAĻU LATGALĒ