Cienījamie pircēji, sākot ar 01.06.2021 produkcijas pasūtīšana e-veikalā turpmāk nebūs iespējama

Privātuma politika

Privātuma politika interneta vietnei satys.lv

Datu pārzinis un kontaktinformācija

Personas datu pārzinis un internetveikala preču Pārdevējs ir SIA “Sātys gaļa i dasys”, reģistrācijas Nr.41503077189, juridiskā un pasta adrese: Raiņa bulvāris 17B, Preiļi, LV-5301, [email protected].

Vispārīgie noteikumi

Privātuma politikas noteikumos ir atrunāti pamatnoteikumi par personas datu iegūšanu, izmantošanu un aizsardzību.

Uzņēmumam ir tiesības vienpusēji izdarīt izmaiņas un papildinājumus privātuma politikā, sakarā ar izmaiņām uzņēmuma darbībā vai regulējošos normatīvajos aktos. Ar  izmaiņām var iepazīties interneta vietnē satys.lv.

Pārzinis apliecina, ka sīkdatnes un statistikas informācija, tiks apkopota un glabāta pamatojoties uz ES normatīvo aktu prasībām (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679).

Fotogrāfijas

Mājas lapā tiek izmantotas oriģinālas uzņēmuma fotogrāfijas, bez saskaņošanas ar uzņēmumu SIA „Sātys gaļa i dasys” šīs fotogrāfijas izmantot ir aizliegts.

Par sīkdatnēm

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko tīmekļa vietne saglabā datorā vai mobilajā ierīcē, kad apmeklē vietni. Katrā nākamajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni vai trešās puses vietni, kas atpazīst attiecīgo sīkdatni. Sīkdatnes ļauj vietnei atcerēties lietotāja izvēlētos iestatījumus nākamajās apmeklējuma reizēs, lai katru reizi tie nebūtu jānorāda no jauna. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai jūs personiski identificētu. Pārzinis izmantos šos datus, lai analizētu lietotāja uzvedību un uzlabotu vietni.

Sīkdatņu izmantošana

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai, ērtākai lietošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes.

Ja ir jautājumi par personas datu drošību – sazināties ar mums, lai šo informāciju precizētu.