Cienījamie pircēji, sākot ar 01.06.2021 produkcijas pasūtīšana e-veikalā turpmāk nebūs iespējama

Pasūtījuma ražošana

  Izgatavosim izcilas desas no gaļas ko mums atvedīsi

(!) Iegaumē, ka gaļai ko vedīsi ir jabūt iepriekš veterināri pārbaudītai, jo Tev un mums ir jābūt drošiem par izejvielas izcelsmi un kvalitāti.

Lai izvēle būtu vienkāršāka, izgatavošanai piedāvājam šādus desu veidus:

Servēlāde – uzgriežama desa svētkiem un ikdienai. Desas pagatavošanai ir nepieciešamas vismaz trīs dienas, tāpēc, droši var teikt ka tā ir lēnām gatavota desa – nokarināta un viegli nokūpinata sausu alkšņu dūmos. Pēc izgatavošanas šo desu var turpināt kaltēt mājas apstākļos, un jau pēc pāris nedēļām uz galda Tu varēsi  likt īstu delikatesi – cietā tipa, uzgriežamu servelādi.

Klasiska pusžāvēta desa – ideāla desa Tavai ikdienai. Garšos pašam, radiem un kaimiņiem. Desa pildīta dabīga apvalkā, nokarināta un kārtīgi nokūpināta alkšņu dūmos. Desa gatava lietošanai uzreiz, kā arī lieliski garšos cepta vai grillēta.

Mednieku desiņas  – mūsu lepnums. Mēs zinām – gaļa, speķīts, sāls, pipars un alkšņa kūpinājums ir viss, kas nepieciešams izcilas mednieku desiņās pagatavošanai. Desiņas ir izcils grila produkts. Mūsu mednieku desiņas īpaši garšos mazajiem desu ēdājiem.

Vārīta desa – īsta vārīta desa, kas taisīta no gaļas –  mūsdienās ir patiess retums un garšīga vērtība. Šī desa mainīs Tavus rītus, jo tagad sviestmaizēm pie rīta kafijas Tavā rīcība būs izcila vārīta desa no gaļas, kuras pagatavošanai izmanto svaigas vistu olas un pienu.

Sardeles – ikdienas gaļas gardums – kūpinātas vai vienkārši vārītas sardeles. Par mūsu izgatavotajām sardelēm bieži ir dzirdēts – „tādas, kā tajos laikos” – novērtē pats!
Produkts der sasaldēšanai –garša paliks tā pati – pārbaudīts.

Ir citas vēlmes vai idejas? Sazinies ar mums: +371 29977824, +371 20102525

DESAS TAVĀ GAUMĒ? PROTAM!